אודות

SNAP הוא בית לקהילת המעצבים על כל גווניה. האתר פותח כדי להשאיר אתכם מעודכנים בכל מה שחדש בעולמות העיצוב והטכנולוגיה. גייסנו את מיטב המוחות בארץ ובחו״ל מתחומי העיצוב החזותי והטכנולוגי, אל תוך חממת תוכן עשירה בחדשות, עדכונים, כתבות מעניינות מדריכי לימוד והשראה.

מאחורי SNAP עומדים מעצבים ואנשי אקדמיה ששמו לעצמם למטרה לרכז עבורכם את התוכן המדוייק והרלוונטי לעולמות העיצוב, הגרפיקה והעולם הדיגיטלי בכלל – ויהיה המקור הראשון אליו יפנו כל מי שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום, ומי שמאחוריהם כבר קילומטארז׳ מכובד.

 

הסנאפיסטים:

 

ליאור צלרינג – מייסד ושותף אתר SNAP, עם 20 שנות ניסיון בנושאי דפוס ומדיה דיגיטלית. הרצה בעבר בויצו, שנקר ובצלאל. ניהל את תחומי התוכנות הדיגיטליות וחוויית המשתמש במכללות שונות. יזם בתחומים שונים בעולם הדיגיטל, ממדיה ועד פיתוח מיצגים למוזיאונים ומרכזי מבקרים בישראל ובעולם. עוסק באיפיון, ניהול פרויקטים דיגיטליים פרסום באינטרנט ומסחר אלקטרוני.

ליצירת קשר: liorzelering1@gmail.com

דקל מועלם – מרצה של תוכנות אדובי (Adobe) זה כ-20 שנה. מומחה ומרצה מוסמך של Adobe לפוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. כמו כן מדריך עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב לסמארטפונים, אינדיזיין אינטראקטיבי, לייטרום ועוד. שותף לכתיבה של למעלה מעשרה ספרי הדרכה בתחומי עיצוב אתרים וגרפיקה ממוחשבת.

שירלי קטש –  מנהלת ועורכת תוכן באתר SNAP. חיה את המילה הכתובה.